-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bu değişikliklere İnanamayacaksınız!


Artık günümüzde estetik ameliyatları sık sık olunuyor. Bazen insan istediği gibi olmuyor. Şurayı düzeltelim derken hatalardan dolayı türlü türlü ameliyatlardan geçerek Allah'ın vermiş olduğu şekli değiştirmek isteyenlere ibret için dünyada genelinde geçirilmiş en korkunç 10 estetik ameliyat hazırlayan (Ruhi Çenet)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Estetik operasyonlara karşıyımdır, ama video gerçekten oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici. Nereden nereye gelmiş olay, çok başarılı buldum.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.