-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Çeşit Çeşit Pastalar - Pasta Şiparişi


Pasta Siparişi Ver
Türkiye'nin en kapsamlı pasta ve pastacılık sektöründe hizmet veren online butik pasta ve resimli pasta sipariş sitesidir.

Doğum günlerinin olmazsa olmazı; doğum günü pastaları artık sipariş vermek çok kolay beğendiğiniz bir pasta modelini seç ve beğen bulunduğun şehri semti girip istediğin tarih ve saat aralığında sipariş ver taze ve nefis özene bezene yapılmış pastan kapına kadar gelsin.

Bu site leziz ve nefis lezzetleriyle birbirinden güzel renkli neşeli pastalarla sevdiklerinize anlam katmanıza dahada yardımcı oluyor.


Pasta Siparişi Ver 1


Sitede bir çok butik pasta ve resimli pasta çeşitleri bulunan siteden güvenli bir şekilde 3D ödeme sistemi ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

E daha ne duruyorsunuz haydi sevdiklerimize verdiğimiz değeri arttırmak için bir siteye göz atalım.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Sitenin teması gerçekten güzel tasarlanmış kullanıcıyı uğraştırmıyor.Pasta fiyatlarıda gayet uygun, denenebilir bir site aklımda bulunsun

    YanıtlayınSil
  2. Fiyatları bana yüksek gibi geldi ama çok değişik pasta şekilleri mevcut.

    YanıtlayınSil
  3. Pasta isi cidden buyuk bir pazar haline geldi her kesin yaptigi ayni kalitede olmayabiliyor

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.