-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Facebook'dan Tepkiler Özelliği


Uzun süreden beri test sürecinde olan bu özellik nihayetine erişti. Facebook çok kısa zaman içerisinde bu özelliği yeniliklerine eklemiş bulundu.

Bu özelliğin ismi "tepkiler" özelliği bu özellikle ile  paylaşımları beğenen kişiler ne tür  tepkiler verdiğini belirleyecek ve öyle beğenecekti. Bunlara örnek olarak, gülmek, öfkelenmek, mutluluk, kahkaha, üzüntü gibi.. 


Facebook'dan Tepkiler Özelliği


Daha önceleri başka ülkelerde, bazılarında test ediliyordu ve ilgi çoğaldı artık tüm dünyada  herkese sunuldu tepkiler özelliği

Facebook bunu resmi sitesinden insanlara duyurdu. 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Adam babasının cenazesini yayınlıyor face de , beğen diyorsun. İyi ki ölmüş gibi bir şey oluyordu.

    YanıtlaSil
  2. Uzun zamandır aynıydı bir farklılığın olması güzel olmuş belki birkaç tane daha emoji eklenebilirdi.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.