-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » NEUVOO İLE İŞ BULMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!


Neuvoo nedir? Neuvoo uluslararası alanda çalışan bir iş arama sitedir. 2011 yılında kurulmuştur. Şu an ise Türkiye’de ki en büyük iş arama motorlarından biridir. Şu an 47 ülkede aktif olarak faaliyet gösteren Neuvoo’nun ofisleri; Kanada, Latin Amerika ve İsviçre’de bulunmaktadır. Neuvoo internet üzerinde bulunun tüm iş ilanlarını kendi sisteminde arşivler ve site kullanıcıları konumlarına ve tercihlerine göre tüm iş ilanlarına ücretsiz şekilde erişim sağlayabilirler. Türkiye’de 300.000’den fazla iş imkanı sunmaktadır!  İşverenler isterlerse Tıklama Başına Ücretlendirme programı ile kendi iş ilanlarının görünürlüğünü arttırabilir. Bu program performans değerlendirmesi ile ölçülmektedir. Kariyer sayfası olmayan firmalar ise isterlerse standart iş ilanı yayınlama sistemi ile ilanlarını sayfamızda yayınlayabilirler. Türkiye’den talebin bu kadar fazla olması üzerine, Neuvoo; hem Apple hem de Andorid için aplikasyonlarını hazırlamış ve kullanıma sunmuştur.


NEUVOO İLE İŞ BULMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!


Neuvoo kullanıcılarının ayrıcaklıkları nedir? Onlarca belki yüzlerce farklı kariyer sitesini gezip tek tek iş aramanın yorucu ve zaman kaybı olduğu bir sistemde, Neuvoo ile internet üzerinde olan tüm ilanlara tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Detaylı filtreleme sistemi ile istediğin kriterdeki işe daha hızlı sahip olabilirsiniz.

Hangimiz yurtdışı hayalleri yok ki! Neuvoo ile sadece Türkiye’de değil, 47 ayrı ülkede iş arayabilirsiniz. Bunların hepsini bir sayfa üzerinden yapmak artık Neuvoo ile hayata geçiyor. Avrupa, Amerika, Latin Amerika, Asya ve Afrika... Kariyer umutlarımızı artık sınırlandırmamıza gerek yok!


Bir işveren olarak neden Neuvoo ile partnerlik sağlamak? Neuvoo uluslararası bir arama motoru olduğu için, paylaştığınız ilanlar sadece Türkiye’de değil diğer 47 ülkede de görülecektir. Böylece hem daha fazla görünürlük hem de iki kat hızlı eleman bulma süreci olacaktır. 


tr.neuvoo.comİş aramaya buradan başlayın!

http://neuvoo.ch/en

http://neuvoo.gr/el


nevoooFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.