-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Enteresan Sosyal Deney


Ben Adam Öldürdüm İtirafı [ Sosyal Deney ]


Bugün gezinti yaparken bir arkadaşın sitesinde denk geldiğim bu şaka ilginç geldi ve sitemize eklemeye karar verdik. Bir sosyal deney "ben adam öldürdüm" şakası ve insanların verdiği tepkiler videoda.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Arkadaşlar çok ilginç bir sosyal deney videosu çekmiş. Ben meraklıyımdır böyle sosyal deney olaylarına tepkilerde değişik olmuş biraz amatörlük var kamera çekimiyle alakalı fakat yeni videolarında düzeltirler diye düşünüyorum. :)

    YanıtlayınSil
  2. İlginç bir sosyal deney denemesi olmuş ama biraz da tehlikeli işler bunlar arkadaşların başına heran birşey gelebilir yani kimin ne tepki vereceği belli olmaz sonuç olarak :)

    YanıtlayınSil
  3. deney güzel ama biraz tehlikeli gibi sanki

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.