-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » CSR Classics v1.13.0


CSR Classics v1.13.0 oyunu indir.

CSR Classics v1.13.0 android cep telefonu oyunu.


Oldukça meşhur olan bir araba yarış oyunudur. Kısa zamanda oyuna adapte olup eğlenceli şekilde oynama imkanı sunuyor. Bu oyun bir önceki oyunun güncellenmiş versiyonudur. Bu oyunda daha geniş çaplı ve marka araçlar yer almaktadır. Aynı zamanda arabanızı değiştirebilir, modifiye edebilir ve daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Bu oyun Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CSR Classics v1.13.0


Android 4.0 ve üzeri sistemlerde çalışır. Dili Türkçe ve İngilizce olarak ayarlanmıştır. Dosya boyutu 18 MB


CSR Classics v1.13.0 oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.csrclassics

Bir önceki android oyunu >> "Brothers in Arms 3 v1.4.2"  bu oyun için detaylı inceleme ve açıklamalara bakabilirsiniz. indirme bağlantısı en alta yer almaktadır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Fazla vakti olmayanlara kısa aralıklarla oynanabilecek güzel bir oyun

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.