-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Gümüşle Gelen Zarafet                Takılar ve aksesuarlar kıyafetlerimizin vazgeçilmez bir parçası. Gerek iş hayatımızda gerekse günlük yaşantımızda ve özel günlerimizde giysilerimizi tamamlayan şık kombinleri takılarla sağlıyoruz.
                Takıların vazgeçilmez malzemelerinden biri de gümüş elbette. Gümüş, takılarda kullanılan oldukça kaliteli ve şık bir materyal. Doğru ellerde, deneyimle işlendiğinde de kullananlara kattığı şıklığa diyecek yok.

                Beğenerek giydiğiniz şık bir elbise ya da günlük kıyafetlerinizle birlikte rahatça kullanabileceğiniz zarif ve modern Gümüş Şahmeran, gümüşün zarafetini yansıtan en güzel takı örnekleri arasında.

                Modern tasarımı, ergonomik kullanımı ve göz dolduran renkleriyle Gümüş Eklem Yüzükleri tarzına düşkün bayanların vazgeçilmezi gümüş takılar arasında yerini alıyor.

            Takı düşkünlerini gümüşün en özel ürünleriyle buluşturan palimor, ürünlerini zevkli modellerle zenginleştiriyor. Bileklerinize şık bir görüntüyle yerleşen Turkuaz Taşlı Bileklik, aynı zamanda turkuazın gümüşle birleşince denge ve uyum arttırıcı özelliğini de sizlere sunuyor.
                Detaylara önem veren ve belki de kendi tasarımını yansıtmak isteyenler için, Gümüş Bilezik  takı severlerin vazgeçilmezleri ve özel hediyelikler arasında.

                Kendinizi ve sevdiklerinizi özel ürünlerle şımartmak, sevginize değer katmak için www.palimor.com ürünleriyle bir an önce tanışmalısınız.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.