-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Hazır Yapı Ürünleri Ve Hebo Yapı Güvencesi                 Hazır yapılarda değişik ürünler ve özel üretimleri ile hebo yapı kaliteli ve yeniliğe açık düşüncesi olan firma olup her geçen gün başarıdan başarıya koşmaktadır. Son yıllarda hızla artan hazır yapılar dayanıklı ve uzun ömürlü olması yüzünden tercih edilmektedir.


Hazır Yapı Ürünleri Ve Hebo Yapı Güvencesi


                 Pratik kurulumu ve deprem riski taşımadan güvenle oturabileceğiniz Prefabrik ev ekonomik ve hafif olmasından dolayı diğer yapılara göre fiyatları daha uygundur.

            Özel cephe kaplamaları ve sökülüp takılması yerlerinin değiştirilmesi müşterinin tercihine kaldığından tek veya iki katlı seçenekleri prefabrik güvencesi ile değiştirmeniz mümkündür.

                 İnşaat alanlarında ve şantiyelere getirilen Konteyner insanların ihtiyaçları için kullanılmaktadır. taşınabilir özelliği olması sudan etkilenmeyen, yanmayan ve paslanmaması insan sağlığı açısından son derece önemlidir. Ofis veya yatakhane hazır yapı kalitesi olarak kullanılmaktadır.

                 www.heboyapi.com özel olarak üretilen kabin sistemleri hafif çelik ve kaplamaları ile birlikte satış veya güvenlik amaçlı farklı ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Küçük veya geniş olarak üretilen kabinler kullanım şekline göre değişebilmektedir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.