-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Pete's Dragon Filmi (2016)


Pete's Dragon 2016 filmi hakkında:


2016 yılında çıkacak olan Pete's Dragon filminin vizyon tarihi "09 Eylül 2016" filmin yönetmeni "David Lowery" tür olarak aile içeriklidir. ve filmin oyuncu kadrosu "Karl Urban , Bryce Dallas Howard , Wes Bentley , Robert Redford , Craig Hall" ABD yapımı sinema filmidir.

Pete's Dragon Filminin Özeti:


Özeti için net bilgiler mevcut değildir. Netleşince güncellenecektir.

Pete's Dragon Official Teaser Trailer #1 (2016) Fragmanı izle

Not: bu video "Movieclips Trailers" isimli youtube kanalından alınmıştır.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Kadroda Karl Urban varmış merakla bekliyorum filmi ayrıca fragmanı beğendim.

    YanıtlayınSil
  2. Yeni macera filmi fragmandan belli olduğu kadar güzel bir film bizleri bekliyor. Bence bu yılın en iyi yapımlarından olacak. Yanılmıyorsa kitaptan uyarlama bir film.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.