-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Restoration 3.2.13


Restoration 3.2.13 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Brian Kato
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 164 KB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Çok kolay ve basit bir kullanımı vardır. Bu yüzden en ço tercih edilen programlar arasında yerini alır.

Bu yazılım ile USB bellek gibi cihazlarınızdan sildiğiniz  resim, video, müzik gibi belgeleri bu program sayesinde geri getirebilirsiniz. Ücretsiz bir yazılımdır. 
    Programı İndirmek için  > > >http://www3.telus.net/mikebike/Restoration.zip


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. Acil Durumlar için Restoration boyutu ve kolay kullanımı sayesinde iyi bir seçenek gibi gözüküyor .Format USB me aldım

  YanıtlayınSil
 2. Teşekkür ederim böyle bir program arayışı içerisindeydim bende. Küçük kuzenim bilmeden usb diskimin içerisindeki tüm dosyaları silmiş, bir iki recovery programı ile sonuç alamadım inşallah bu program işimi görür.

  YanıtlayınSil
 3. Tam aradığım program 5 dk öncesinde yaptığım yanlış işlemi bu program sayesiyle verilerimi kurtardım teşekkürler

  YanıtlayınSil
 4. Bu yazılımı daha önce denemiştim ama küçük boyutlu 2-3 dosyayı geri kurtardım sadece deneme amaçlı uyguladım. Başarılı bir yazılım.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.