-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Ekvador 7.8 Büyüklüğünde Deprem


Ekvador 7.8 Büyüklüğünde Deprem Kameralara Böyle Yansıdı.


Not: bu video "VİDEOSU çöp" isminde bir youtube kanalından alınmıştır.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

9 yorum:

 1. 7.8 çok ama çok büyük bir rakam Allah yardımcıları olsun. Depremin yeri ve zamanı yok o yüzden herzaman hazırlıklı ve dikkatli olmamız lazım.

  YanıtlayınSil
 2. yazık oldu ve ard arda olması ürkütücü, önce japonya, sonar ekvador şimdi de ege'de oldu. allah yardımcımız olsun ve allah yardıma muhtaç insanlara yardım elini uzatsın, bizim ondan başka sığınacak kapımız yok.

  YanıtlayınSil
 3. Çok kötü ya allah ülkemize böyle acılar yaşatmasın deprem en kötü doğal afetlerden biri yangınla beraber.

  YanıtlayınSil
 4. Dün de bizim şehirde deprem oldu biraz hissettirdi. Eskişehir'de 3.2 şiddetinde oldu ve tedirgin ettiriyor gene.

  YanıtlayınSil
 5. bu ölçüde bir deprem için ölü sayısı az oldu, bizde böyle bir depremin etkisi çok çok büyük olacaktır.

  YanıtlayınSil
 6. Çok üzüldüm ya 7.8 büyüklüğünde deprem olmuş ve 77 kişi ölmüş. Yinede o kadar büyüklükteki depremin bu kadar ölümün yükselmemesi sevindirici oldu..

  YanıtlayınSil
 7. Ekvador gibi depremle yaşamaya alışmış bir ülke için bile büyük bir deprem bu. Umarım ölü sayısı daha da artmaz.

  YanıtlayınSil
 8. keşke daha az ölüm olsaydı demek isterdim :( doğal afetler gerçekten önüne geçilmesi imkansız kazalar diyorum elden hiç bir şey gelmiyor yinede bu büyüklükteki bir depreme bu kadar iaz insanın ölmesi bir mucize..

  YanıtlayınSil
 9. dünya genelinde artan bu depremler, gerçekten beni tedirgin etmeye başladı. bugün japonya'da bir deprem daha oldu. Bu durum pek hayırlı değil ki biliyorsunuzdur Kıyamet alametlerinden birisi de artan depremlerdir....

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.