-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Hayalet Avcıları Filmi (2016)


Hayalet Avcıları - Ghostbusters 2016 Yılı Sinema Filmi İnceleme:


Filmin vizyon tarihi "29 Temmuz 2016" türü ise "Bilim Kurgu , Aksiyon , Komedi" , Hayalet Avcıları filminin yönetmeni "Paul Feig" ve oyuncularının isimleri "Kristen Wiig , Melissa McCarthy , Kate McKinnon , Leslie Jones , Chris Hemsworth", ABD yapımı 2016 sinema filmi olarak vizyona girecektir.

Hayalet Avcıları Filminin Özeti:


Ghostbusters filminin devamında canavarlar bir bölgeyi ele geçirme çabası için geri dönmeye karar veriler. Bu sırada ise Ghostbusters ekibi ise tekrar bir araya gelerek bu tehlikeli hayaletler ile savaşmaya karar verir. Şehri ele geçirmelerine izin vermemek için amansız mücadele başlar. Bilim kurgu aksiyon dolu sahnelerle 2016 yılına damgasını vuracak filmlerdendir.

Hayalet Avcıları Filminin Fragmanını izle:


Not: Bu video "VJ4rawr2" isimli youtube kanalından alınmıştır. Filmin en yeni fragmanıdır.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. eskiden ne izlerdik bu hayalet avcılarını sonrasında çizgi filmler falan derken bayağı meşhur olmustu

  YanıtlayınSil
 2. bu filmi biliyorum gerçekten izlemeye değer bir film, özellikle ilk fragmanını izlediğimde etkilenmiştim. İlgi duyduğum bir alan, bu yüzden tekrar izleyeceğim

  YanıtlayınSil
 3. Hayalet avcılar çocukken hayalimizdeki kahramanlardı. Şimdi yeni filmi vizyona girecekmiş. Yeni filmedi oyuncuların çoğu bayan olması gişede başarısız sonuçlar almasına neden olacaktır. Ben pek beğenileceğini düşünmüyorum.

  YanıtlayınSil
 4. hayalet avcıları gördüğüm kadarı ile fantasti türünde corku öğeleri var çocuklar izlememeli bence

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.