-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Elvis - Nixon Filmi (2016)


Elvis & Nixon - Elvis and Nixon 2016 sinema filmi inceleme:


Filmin vizyon tarihi "17 Haziran 2016" vizyonda olacaktır. Yönetmeni ise "Liza Johnson" , Elvis and Nixon filminin oyuncularından başrollerinde olanlar ise "Michael Shannon , Kevin Spacey , Alex Pettyfer , Johnny Knoxville , Colin Hanks", 2016 yılına ait sinema filminin türü ise "Komedi , Tarih" içerikleri yer almaktadır. Ortalama izlenme süresi 1 saat 40 dakika civarındadır. 2016 - ABD yapımı sinema filmlerindendir.

Elvis - Nixon Filminin Özeti:


Elvis Presley'in 1970 senesinde o  zamanların Amerika Birleşik Devletleri  başkanı olan  Richard Nixon'a  ortalama 5  - 6 sayfalık  uzun bir yazı yazar. ve bu yazıda beyazsarayı ziyaret etmek istediğinden bahseder. Hemen ardından yapılan ilginç görüşmeyi perdeye taşıyacak olan film, iki tarihi  figürü beyazperdede olması bekleniyor.

Elvis & Nixon - Elvis and Nixon Filminin Fragmanını izle


Not: Bu video "Movieclips Trailers" isimli youtube kanalından alınmıştır.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.