-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » BELEDİYE BÖCEK İLAÇLAMA


İstanbul ve İlçelerinde ve mahallelerde pire böcek ve fare haşere sorunu günden güne artış göstermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde kömürlüklerde depolarda haşerelerle böceklerle karşılaşmamak içten bile değil, Belediye böcek ilaçlama firması bundan bir iki yıl öncesine kadar belediyeler tarafından ilaçlama yapılmaktaydı. Belediye böcek ilaçlama ve haşere ilaçlaması alınan karar gereğince yasaklanmıştır.Belediye böcek ilaçlaması zamanında belediyelerin profesyonel ve bilinçli ekip ve ekipmanlarla belediye böcek ilaçlamasını vatandaşların hizmetine ücretsiz olarak sunmaktaydı, Yeniden halkın vatandaşların belediyelerden veya İstanbul büyük şehir belediyesinden belediye böcek ilaçlama firması hizmeti talep edilmektedir. İlçe belediyeler gerekse büyük şehir belediyesi böcek haşere fare pire akrep yılan ilaçlaması konusunda yetkilerinin olmadığını telefonda bile bildirmektedir.


BELEDİYE BÖCEK İLAÇLAMA


Belediye böcek ilaçlaması belediyelerden alınan yetkili firmalar tarafından yetkili oldukları illerde belediye böcek ilaçlaması yapmaktadır. Belediye böcek ilaçlama firması için firmamızı arayabilirsiniz. Evlere işyerlerinizi fabrika kömürlük depo çatı ilaçlama hizmetinden garantili bir şekilde belediye böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Bizler haşere böcek fare ilaçlama konusunda günün her saati İstanbul ve ilçe belediyelerde belediye böcek ilaçlaması hizmetini sunmaktadır. Sizleri wep sitemize bekleriz..  http://www.cleanilaclama.com/


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Belediyelerin böcekler için yaptığı ilaçlama yapılmadığı zaman gerçekten büyük sıkıntı oluyor.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.