-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Büyük Mekanlar için Argon Gazlı Söndürme Sistemleri


Dikkatli bir şekilde korunması gereken ve yangının başladığı takdirde en hızlı biçimde büyüyebileceği mekanlar olan kütüphane, arşiv ve depo gibi büyük hacimli alanlar için en etkili söndürme özelliği Argon Gazlı Söndürme Sistemleri ile sağlanıyor. Bu özellikleri ile hemen hemen her alanda yangın söndürme amaçlı olarak kullanılabilir.Yangınların Büyümesini Önlemek için Yangın Perdesi

Yangınları söndürmekle görevli olan kişilerin en sık karşılaştıkları ve çözüm bulmada zorluk çektikleri durum yangının bir yapıdan bir başka yapıya sıçraması olmaktadır. Bu durumu önleyebilmek adına yangının etkilerini kendisinden ileriye geçirmemede başarılı olan Yangın Perdesi ürünleri kullanılabilir.

Yakıt Yangınları için Köpüklü Söndürme Sistemleri


Kullanılacağı alana bağlı olarak yapay içerikli, alkole karşı dirençli gibi pek çok türü bulunan Köpüklü Söndürme Sistemleri özellikle yakıtlardan kaynaklanan yangınlarda en başarılı sonucun alınmasında etkili olmaktadır. Novatayangin.com adresi üzerinden yangın söndürme sistemleri hakkında öğrenmek istediğiniz her şeye ulaşabilir ve burada bulabildiğiniz ürünleri internet üzerindeki ulaşım kanalları yolu ile satın alabilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.