-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Erkek t-shirt modelleri


“T-Shirt özgürlüktür” diyenlerden misiniz? Öyleyse, Kiğılı’nın zengin ürün çeşitleri ve modelleri ile desteklediği koleksiyonu mutlaka görmelisiniz. İster kısa kollu, ister uzun kollu olsun rengi, modeli, kesimi her zevke hitap eden uyumu ile kişiliğinizi yansıtan bir Erkek t-shirt mutlaka vardır.

Geçmişten Gelip Geleceğe Yorumlanan giysi; Yelek

Yıllar geçse de hiçbir zaman demode olmayan, her çağın çizgisine, bazen kendini değiştirerek, bazen de tasarımı destekleyerek uyum gösteren yelek, geçmişten aldıklarını yeniden yorumlayarak yeni neslin de beğenisini kazandı. Bu kazanımda şüphesiz an büyük pay, yeleğe kıyafet bütünlüğü içerisinde işlevsellik kazandıran Kiğılı markasına ait olmalı.

Erkek İç Giyim modasında da adresiniz Kiğılı

Erkek modasında dış giyim kadar Erkek iç giyim trendleri de önemli bir rol oynamaktadır. İster tüm vücudu saran body modeller, ister biraz dökümlü durarak rahatlığın sembolü olan fanila ya da atletler erkek iç giyiminde trendleri oluştururken, yıllardır alışılagelmiş renk kalıplarını da zorlayan kreasyonu ile Kiğılı iç giyim konsepti adını daha çok duyuracak gibi görünüyor. İster iç giyim, ister dış giyim olsun, tercihiniz Kiğılı ise, kigili.com internet adresinde size uygun bir model mutlaka vardır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Kiğılı kalite bir firma ama t-shirtlerini pek sevmiyorum genelde gömlek alırım oradan.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.