-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » İzmir rent a car firmasından harika kampanyalar


İzmir rent a car şirketleri arasında en lüks ve en ekonomik seçenekleriyle sizlere hizmet vermekten kıvanç duyan Elit Rental her zaman hizmetinizdedir. İzmir ilimizde araç kiralamadan önce mutlaka Elit Rental firmasına uğramanızı öneririz.

Yaz günlerinin ortasında olduğumuz ve tatil sezonunun açıldığı günümüzde araç kiralama şirketlerine olan rağbet artmıştır. Son zamanlarda uçakla seyahatlerin sayısı son derece artmış bulunmaktadır. Hal böyle olunca uçakla gittiğiniz yerde araç ihtiyacınız doğacaktır. Kendi aracınızla uzun mesafelerde yolculuk yapmak sizi ciddi anlamda yoracaktır. Tatile dinlenmeye giderken daha çok yorulmanıza sebebiyet verecektir. Hem yakıt masrafları da günümüzde oldukça artmıştır. Uçakla yapacağınız seyahat 1 saat sürer ve konforlu bir şekilde tamamlanır. İzmir’e yapacağınız tüm seyahatlerde tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak Elit Rental’den karşılayabilirsiniz.

İzmir’in nadide araç kiralama firmalarından olan Elit Rental’in tüm araçları konforlu ve klimalıdır. Bu araçları güven içerisinde sürebilirsiniz. Bu firmanın tüm araçlarının resmi evrakları mevcuttur. Olası bir trafik kazası durumunda araçlarımızın mevcut yaptırmış olduğumuz kasko poliçeleri devreye girecektir. Bu kasko poliçeleri hem sizi hem de bizi güvence altına almıştır. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz kiralık araçlarımızın tüm periyodik bakımları araçlarımızın resmi yetkili servislerinde uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Kiralık araç sektöründe ve özellikle izmir rent a car firmaları içerisinde kendisini kanıtlamış olan Elit Rental firmamız gururla siz değerli müşterine kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Eğer siz de güven içerisinde sürebileceğiniz bir araç istiyorsanız izmir rent a car şirketlerinin en güveniliri olan Elit Rental’e başvurunuz. Kapılarımız siz değerli müşterilerimize her zaman sonuna kadar açıktır. İzmir ilimiz güzel, şirin ve en önemlisi bir tatil beldesi olduğundan dolayı yolu İzmir ile kesişen tüm vatandaşlarımızı izmir rent a car ihtiyaçlarında Elit Rental’e bekleriz.Zengin olan araç çeşitlerimiz her zaman hizmetinizdedir. Ekonomik bir araç mı istiyorsunuz? Veya lüks bir araç mı istiyorsunuz? Tüm isteklerinizin cevabı izmir rent a car firmamız olan Elit Rental de karşılayabilirsiniz. Elit Rental’de öncelik kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Sizler de Elit Rental’den araç kiraladığınızda mutlaka memnun kalıp eşinize dostunuza gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceksiniz.

Sizde rent a car işlemlerinizde kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz https://www.elitrental.com/izmir-havalimani-oto-kiralama.html bağlantısına tıklamanız yeterlidir...


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.