-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Paykasa Kart Ödeme Sistemi


Bankaların ödeme sistemleri önemli kolaylıklar sağlasa da bazı sıkıntılar yarattıkları da söylenebilir. Bir kredi kartına sahip olduğunuzda internetten kolay bir şekilde alış veriş edebiliyorsunuz ama bazı prosedürlere ve işlemlere de katlanmanız gerekiyor. Yıllık aidat ödemeleri, kart ücretleri, faizler, bazı işlemlerde alış veriş ücreti ya da havale ücreti gibi karmaşık işlemlere ya da prosedürlere katlanmanız gerekebiliyor. Üstelik ödeme yapmak için kullandığınız kartın bilgilerinin çalınması ya da kişisel bilgilerinizin, kimlik bilgilerinizin istemediğiniz amaçlarla kullanılması gibi risklerle de karşılaşmış oluyorsunuz. Kredi kartı kullanmayan kişiler ise bu risklerle karşılaşmıyor ama onlar da özellikle uluslar arası sitelerden alış veriş yapamıyorlar. Oysa Paykasa kart ön ödemeli kart sistemini kullanmayı tercih eden kişiler hem istedikleri gibi alış veriş yapabiliyorlar hem de bahsedilen sıkıntılara katlanmaları gerekmiyor.
Paykasa kart satın al seçeneğini kredi kartı kullanarak yapabildiğiniz gibi mobil ödeme yöntemi gibi yöntemlerden faydalanarak da kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla kredi kartı olan ya da olmayan herkes bu sistemi kullanabiliyor. Kartı satın aldıktan sonra size gönderilen 16 haneli e-pin yani şifre ise, bu yöntemi kullanarak ödeme yapmanızı kabul eden binlerce farklı sitede kullanılabiliyor. Ödeme yöntemlerinden Paykasa’yı seçerek 16 haneli şifreyi girmeniz ödemenizi tamamlamanız için yeterli oluyor. Böylece hiçbir kişisel bilginizi vermeden alış verişinizi en kısa süre içinde tamamlama imkânına erişmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi almak için http://paykasaa.com/


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.