-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Tansiyon Aleti Her Evde Bulunması Gereken Bir Eşya


Herhangi bir acil durumda veya günlük, kontrol amaçlı tansiyonunuzu ölçmeniz gerekebilir. Bu nedenle evinizde bit tansiyon aleti bulundurmanız gerekir. Sadece kendiniz için değil etrafınızda biri rahatsızlandığında, tansiyon ile ilgili bir rahatsızlık olup olmadığını öğrenmek için siz de bir tane alabilirsiniz. Sizi sesli olarak yönlendirerek tansiyonunuzu ölçmenize yardımcı olacak ve size tansiyonunuzu söyleyecektir.

tansiyon aleti


Epilasyon Aletleri İle Tüylerinize Veda Edin

Tüylerimizden kurtulmak için çok fazla yöntem deneriz, kimisi ağrılı kimisi de etkisiniz uzun süre göstermeyen yöntemler olabilir.
·        Son dönemlerde gelişen lazer epilasyon ile tüylerinizden acısız şekilde kurtulabilirsiniz.
·        Sadece dışarıda değil, epilasyon aletleri arasından kendinize bir tane seçip evinizde de bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Yeni Traş Makineleri Modelleri İle Sizleri Bekliyor


Traş olmak erkekler için zor olabilir. Bu işi daha kolay hale getirmek için ereyon.com.tr adresi sizlere en yeni ve en güzel traş makinelerini sunuyor. En pratik traş makineleri için siz de hemen bir uğrayın. Saç, sakal traşlarınız için en uygun fiyatlı makineler burada.

http://www.ereyon.com.tr/


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.