-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Kurşun Yağmuru Altında Bir Dede Var!


Yaşanmış Gerçek Bir Olay.

Mobese kameralarının kayıt ettiği o görüntü. 

Darbe girişimi sırasında meydana gelen bir olay. O gecede kameralara takılan ak sakallı bu dede kurşunların yağdığı sırada hiç korkmadan aynı zamanda herkes yere yatmışken eğilmeden ilerliyor. O zamanın en ilgi çeken görüntülerinden biri.

Bu dede kim ve nereden geldi. Neden hiç korkmadı, kurşunların isabet etmeyeceğini nereden bildi?, vb. gibi sorular sorulmaktadır.

Bazı araştırmalara göre kesin olmamakla birlikte ak sakallı vatan sevdalısı bu dede Ağrı civarında yaşayan bir Allah dostu olduğu söylenmektedir. Daha geniş bir bilgi yoktur.

Not: Bu video "Bi'Haber" isimli Youtube kanalından alınmıştır.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.