-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bali turlarında indirimler başladı


Bali, Endonezya takımadalarındaki en popüler ada tatil beldesi olup, en keyifli Bali turları sunmaktadır. Bali Uçak biletinizi aldıktan sonra eğlenceli Bali kültürüne hazırlıklı olun. Burada kumlu plajların ve sörfün güzel birleşimiyle, sıcak konukseverliği ile bilinen eski bir kültürle karşılaşacaksınız.

Bali turlarında indirimler başladı

Çarpıcı doğal zeminlere karşı koyulan egzotik tapınaklar ve sarayları görme imkalarınız olucak. Bali turu yükselen yanardağlar ve bozulmamış ormanlar, görmek ve yapmak için bol bol aktivite olmakla birlikte, her yaşa hitap eden bir Bali tatili sizi bekliyor. Yemek saatlerinde Bali'de yerel ya da çok çeşitli mutfaklardan sınırsız seçenekler sunulmaktadır ve gün batımından sonra, ünlü sıcak noktalar heyecan verici bir clubbing sahneleri ve dolu dans pistleri sunmaktadır.

Bali turlarında indirimler başladı 1

Harika otel ve villaların sahilde olduğu Bali Ubud, Kuta, Seminyak, Sanur veya Nusa Dua gibi Bali'nin ünlü tatil beldelerinden herhangi birinde benzersiz lüks tatil beldeleri için şaşırtıcı plaj tatil yerleri arasından seçim yapabilirsiniz. Akan pirinç tarlaları, vadileri ve ormanlık nehirleri ile Ubud'un doğal yüksekliklerini keşfedin. Yalnızca kültürel günler için değil, aynı zamanda macera arayanlar ve dükkanlar için yerler bulunmakta.

Bali turlarında indirimler başladı

Bali'de Yapılacak En İyi Şeyler Bali Bloğumuzda ayrıntılarıyla sizleri bekliyor. doğrudan cazip kültürel hazinelere ve ünlü büyüleyici ada Bali manzarası eşliğinde kültürel tatil sunuyor. Sayısız tapınak, tarihi mekan ve sekiz mevzilenin her yerine yayılmış doğal güzellikleri bulunuyor.

Yazar: Fatih Simsek

Turizm gezi ile ilgili yazılar yazmakta olup gezilecek yerler hakkında ve turlar hakkında bilgi içerikleri hazırlamaktadır.

Bir önceki yazımız cilt güzelliği hakkındaki içeriğimiz olan "Çatlaklardan Kurtulmak için Doğal Yöntemler" ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.