-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » Otobanda Araba Sollama v1.2

ads
ads

Otobanda Araba Sollama Android Cep Telefonu Oyunu


Otobanda sanal alem üzerinde araba sürmek çok zevkli olduğundan bu tür oyunlar çok ilgi görmektedir. Otobanda araba sollama oyununda nitro özelliği ile daha hızlı sollama yapabileceksiniz. Türk yazılımcılar tarafından ücretsiz olarak sunulan android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok eğlenceli oyun.

Otobanda Araba Sollama v1.2


SİSTEM GEREKSİNİMİ Android 2.3 ve üzeri sistemlerinizde, DOSYA BOYUTU37.7 MB, DİL DESTEĞİ Türkçe, İngilizce ev ücretsiz oyundur.

Araba sollama oyununu Google Play Store üzerinden indirebilir yada aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hazar.overtakingcars

Bir önceki Android uygulaması olan "Pixel Block Survive Multiplayer v1.0"ni ücretsiz olarak indirebilir ve Android cihazlarınızda okuyabilirsiniz.

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

6 yorum:

 1. bu oyun bana 200lerin baslarında ataride oynadığım road adnda bir yarıs arabası oyununu hatırlattı. grafiksel olarak cok cok basit olmasına ragmen ne heyecan verirdi

  YanıtlaSil
 2. Gerçekte yapmıyoruz elbette çok tehlikeli, oyunda rahat rahat sollama yapabilirim eğlenceli oluyor :)

  YanıtlaSil
 3. Ben cocukken bu tarz oyunlar ataride vardi. Ama tv ye takildigindan annem pek oynatmazdi

  YanıtlaSil
 4. kendimi kaybediyorum ya bu oyunu oynarken işyerinde amir nasıl kızdı:D

  YanıtlaSil
 5. Eskiden atarilerdeki oyunlar simdilerde ceplerimize girdi. Teknoloji bole birsey

  YanıtlaSil
 6. Evet bende bunoyunu atarilerdelere benzettim hatta karankutu vardi eskikerde. Cok guzeldi ya ama simdi gorsem sanirkm yuzune bakmam grsfikleri berbatrir kesin😀

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.