-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » A101 Aktüel Ürünleri a101aktuel.org ile Takip Edin


Posta kutumuzda, evimizin kapısında, iş yerimizde mutlaka ürün katalogları ile karşılaşıyoruz hepimiz. Bazen yüzlerine bakmadan çöp kutusuna atıyoruz. Bazen de bakma ihtiyacı duyuyoruz. Bu baktığımız kataloglardaki ürünle çoğu zaman adı geçen markette olmayabiliyor.
Ama bazen de bulabiliyoruz. Mesele A101 Aktüel de gördüğünüz ürünleri markete gittiğiniz de bulabilirsiniz. Yılladır müşterisinin beklentilerine doğru yanıt veren bir işletmeden söz ödüyoruz. Sadece alacak olan müşterinin kredi kartının limitine göre değil de ödeme limitine göre fiyat belirleyen bir firma aynı zamanda. Banyonuza dolap mı lazım A101 de bulabilirsiniz.
Çocuğunuza resim malzemeleri mi lazım. A101 de bulabilirsiniz. Özene bezene bir bahçeli ev buldunuz bahçe malzemeleri lazım A101 de bulabilirsiniz. Bunun için mutlaka indirimleri takip etmeniz gerekiyor. İndirimler de her gün evinize kadar teslim edilen A101 Aktüel de var yeter ki bakmaya vaktiniz olsun.

A101 Marketlerden birine girerek bahçe malzemesinden mutfak malzemesine, kozmetikten gıdaya ne kadar ihtiyacınız var ise tek seferde alıp çıkma imkânınız var.  Müşterisini tanıyor bu firma. Beklentilerini biliyor.


Uygun fiyata ama kaliteli alma arayışımız toplum olarak vaz geçemediğimiz bir özelliğimiz. Yani tarif edince dahi şu marka olsun. Ama fiyatı da bu kadar olsun deriz. Hayal gibi gelir bize. Ama inanın A101 de bu hayal değil gerçek oluyor. Birçok markayı bir arada görme şansınız var. Ve tercih yapabiliyorsunuz. 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.