-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Selam: Bahara Yolculuk Filmi (2015)


Selam: Bahara Yolculuk Filmi Hakkında İnceleme:


Yerli yapım olan bahara yolculuk filminin vizyon tarihi 13 Mart 2015'de gösterime girmiştir. Tür olarak drama ağırlıklıdır. Filmin yönetmeni hepimizin tanıdığı "Hamdi Alkan" ve oyuncu kadrosundan bazıları ise "Aslıhan Güner , Gürol Güngör , Mert Yavuzcan , Merve Sevi , Devrim Parscan" Senarist "Erkan Çıplak" bahara yolculuk filmi ortalama 2 saat sürmektedir.

Selam: Bahara Yolculuk Filmi (2015)


Selam 2: Bahara Yolculuk Filminin Özeti:


Yaşanmış bir olaydan alıntılanarak sinemaya uyarlanmıştır. Kırgızistan'da öğretmenlik yapmakta olan bir eğitimci ve sevgilisini konu almaktadır. Filmin birçok sahnesi Kırgızistan'da çekilmiştir.

Bir önceki film tanıtım konumuz >>  Kader (Predestination) Filmi 2014


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.