-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Arayış (2014) Filmi


Arayış - The Search Film İncelemesi


Arayış filminin ülkemizde vizyon tarihi 23 Ocak 2015 Cuma günü. Yapımı 2014 - Fransa ve Gürcistan içeriği dram ağırlıklı yönetmeni ise "Michel Hazanavicius" oyuncu kadrolarından bazıları "Annette Bening , Bérénice Bejo , Maksim Emelyanov , Yuriy Tsurilo , Mamuka Matchitidze" ile ortlama 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Arayış (2014) Filmi

Arayış - The Search Filminin Özeti:


Çeçenistan savaşı esnasında 1999 senesinde geçen bir olaydan bahsetmektedir. Carole yardım kurumunda çalışan bir kişidir. Ve bu savaştan çok etkilenen bir çocuk olan "Hadji" ile arasında geçen dram yüklü hikayeyi konu almaktadır. Mülteci kampında Hadji ile tesadüfen tanışmış olan Carole, bu gençten fazlaca etkilenir ve onu evine alır. Fakat bu anda  küçük çocuğun ablası Raissa, hiç bulamayacağını sanar ve aramaya başlar.

Bir önceki film incelemesi >>  Özgürlük Yürüyüşü (2014) Filmi


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Güzel bir filmdi. Her ne kadar "Ayla" filmi kadar aşırı duygu yüklü olmasa da savaşın o görünmek istenmeyen yüzünü ön plana çıkarıyor.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.