-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Çukur Dizisi Son Bölüm


Çukur 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Çukurun en son bölümü çok heyecanlı geçti ve izleyici adeta nefesini tutarak izledi. Çukurun son bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İzleyicinin en çok merak ettiği konulardan biri bu. Yamaç son anda yaşamına büyük etki edecek bir sonuca varır. Evet çukur 11. bölüm fragmanı hakkında:

Show televizyonun çok izlenen dizileri arasında en başta yer alan çukur 10. bölümde izleyiciyi ekrana kitledi. Yamaç kararı ile herkesi şaşkına çevirdi. Çukur dizisinin 11. bölüm fragmanı şuan yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamıza ekleyeceğiz. Takipte kalmanızı temenni ederiz.

Çukur 10.Bölüm 1.Fragmanı izle


Not: Bu video "Show TV" isimli youtube kanalından alınmıştır.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Bu diziyi izleyen arkadaşlarım var tavsiye ediyorlar ama çok uzun olduğu için izleyesim gelmiyor.

    YanıtlayınSil
  2. vartolunun ipini çekiyorlar artık yalanları ortaya çıkıyor harika bir dizi

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.