-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » 7 Yüz 2. Sezon


7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman?

7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman? Başlayacak?

Blu Tv'nin sıfır bir "bir zamanlar adanaéda dizi kadar en çok izlenen dizilerden biride kuşkusuz 7 yüz dizisidir. Ve dizi meraklıları ikinci sezonu sabırsızlıkla beklemektedir.

Blu TV'de  dizi nasıl izlenir bunu detaylı şekilde anlatmıştık. Dilerseniz konumuza göz atabilirsiniz.

Bir nasıl izlenir konusunu  sıfır bir üzerinden anlattık sonuç olarak  aynı yolu takip edebilirsiniz zaten.

http://www.ibrahimfirat.net/2017/12/sfr-bir-bir-zamanlar-adanada-nasil-izlenir.html

7 Yüz 2.7 Sezonu Onay Aldı mı?


Blu Tv internet dizileri arasında yayınlanan en iyi dizi sektörünün arasında en başta gelir. Blu Tv'de yayınlanan birçok dizi var bunlarda bir tanesi de 7 yüz dizisidir. Adeta diziden çok bir film tadında izleyeceğiniz dizidir. Ortalama 40 ile bir saat süren dizide zaman ne kadar çabuk geçiyor ve dizi ne zaman bitti anlamıyorsunuz bile. Oldukça kaliteli içeriğe sahip dizi hayranları da bir hayli fazla. Ülkemizde en çok izlenen İnternet dizileri arasında yer almaktadır. Ve henüz onay anlamadı.

7 Yüz Dizisi Hakkında:

Artık dizilerde İnternet üzerinden sadece yayınlanmaya başlıyor ve teknolojiye ayak uydurma ve insanların genel olarak birçok vaktini internet üzerinde geçirdiğini düşünürsek bu projeler çok güzel ve büyük yapımcılar tarafından yapıldığı için hem kaliteli ve hemde çok özel diziler oluyor tabi internet kullanıcılarının gözünde de bunlar kaçmıyor. Ancak bu demek değil ki televizyon dizilerinin papucu bir kenara atılacak değil. Her ikisinin de yeri ayrı muhakkak.

7 Yüz dizisinin konusu ve özeti:


Her bölüm bir film gibi ve her bölümde karakterler farklı ve konular farklı bu yüzden çok iyi bir izlenim oluşturuyor. Denildiği üzere "Black Mirror"a biraz benziyor. Ancak bu dizi bence ondan daha iyi seviyede diyebilirim. Birinci sezon final yaptı bilgimize göre. İzlemeyenler varsa bu diziyi Blu Tv'den izleyebilirler. Bunun içinde ilk 7 gün ücretsiz ondan çok makul bir ücret karşılığında aylık ücret ödüyorsunuz.

7 Yüz 2. Sezon


Genel olarak bu dizinin her bölümünde farklı hikaye anlatılmasına rağmen ortak bir noktada birleşiyorlar. Muhteşem oyuncu kadrosu ile bu daha güzel bir hal alıyor. Aslında daha fazla anlatmaya gerek yok en kısa zamanda diziyi izleyiniz.


7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?


Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil ve 2. sezon için onay alınması bekleniyor ve yakın zamanda onay alacağı söylenmektedir. Dizinin 2. sezonu başladığı zaman sizlere bilgiler vereceğiz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.