-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Diriliş Ertuğrul "99. Bölüm" fragmanı


Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm fragmanı


Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm fragmanı Hakkında:


TRT 1 kanalının en çok izlenen dizisi olan "Diriliş Ertuğrul" 98 fragmanı yayınlanmıştı ancak günler geçmesine rağmen 99. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İzleyici kitlesi bunu merak içinde beklerken bir açıklama geldi ve o açıklamanın özetini verelim:

Bilindiği gibi bu dizinin çekimleri oldukça zor şartlar altında çekilmektedir. Soğuk ortamlarda, kırsal yerlerde vs gibi. Bu sebeple geçikme bu ayda yaşandı. Kısa zaman içerisinde "Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm fragmanı" yayınlanacaktır. Fragman yayınlanır yayınlanmaz orjinal fragmanı ekleyeceğiz ve sizlere izleme imkanı sunacağız.

Bu sebeple son bölüm fragmanı yayınlanan kadar sayfamızda 98. bölüm fragmanını barındıracağız izlemeyen varsa izlemesi içindir.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 99. bölümünün fragmanı yayınlandı. Sayfamızın en alt kısmında yer almaktadır.

Diriliş "Ertuğrul" 98.Bölümü İzlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.


http://www.trt.tv/izle/267724/dirilis-ertugrul-98-bolum

Not: Bu video "TRT 1" isimli youtube kanalından alınmıştır.Diriliş Ertuğrul "99. Bölüm" fragmanını İzle
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.