-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Madagaskar Penguenleri (2014) Filmi


Madagaskar Penguenleri - Penguins of Madagascar Filmi


Ailecek izlenebilecek filmlerdendir.  Animasyon türünden olan aile, macera ve komedinin bir arada olduğu çok eğlenceli çocuk filmlerindendir.  Madagaskar Penguenleri filmi 1 saat 32 dakika sürmektedir. Vizyon tarihi 28 Kasım 2014'dür. Yönetmenleri ise "Eric Darnell, Simon J. Smith" , seslendirenler "John Malkovich , Peter Stormare , Benedict Cumberbatch , Ken Jeong , Sefa Zengin"

Madagaskar Penguenleri (2014) Filminin özeti:


Dünyayı yok etme planı olan bir grup canlının planlarını bozmak için sevimli penguenler iş başına geçerler. Sevimli canlılara yer altı mafyası da destek verecektir. Oldukça  seslendirmede zengin kadrodan oluşan çok iyi bir animasyon filmi.

Madagaskar Penguenleri | Turkçe dublaj | Fragmanı İzle


Not: Bu video "Film Günlükleri" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.