-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » The Walking Dead 5.sezon 3.bölüm Ekranlara Geldi


Yürüyen Ölüler Dizisi 5. Sezon 3. Bölüm Yayınlandı!


Bir ABD dizisi olan The Walking Dead tüm sezonlar ilgiyle izlenen ve izlenme rekorları kıran dizisidir. İlk olarak ABD'de yayınlanan sonrasında FX tv de izleyebileceğiniz dizidir.

Uzun zamandan beri ekranlarda olan dizi her bölümü sabırsızlıkla beklenmektedir. 5. sezonunun 2. bölümü geçtiğimiz haftalara yayınlanmıştır. Ve Yürüyen ölüler dizisinin 5. sezon 3. bölümü ekranlara geldi.

The Walking Dead 5.sezon 3.bölüm Ekranlara Geldi


Dünyayı saran virüsten kurtulmak için çareler arayan ekipler bir türlü bu zombiye dönüştüren ve insanları helak eden ölümle yaşam arasında bırakan vürsten kurtulma yolunu henüz bulamamışlardır. Ekip bunun için çalışmakta ve zombilerden kurtulma çarelerini aramaktadırlar.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. The Walking Dead bence anlatılmaya kelimelerin yetmeyeceği kadar sürükleyici ve kaliteli bir dizi. Ancak tek kötü tarafı son bölümlerinin aralarının fazla olmasıydı. Biraz kopma yaşattı bize ancak şu an depoluyorum bölümleri peş peşe izleyeceğim

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.