-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » UMRE TV - 12 Nisan 2018 Umresi


Ramazan Özsarı hocamızla birlikte  12 Nisan 2018 günü umre ziyaretimizi ve ibadetimizi gerçekleştirdik. Kabe'ye gitmek herkes ister ve oraları görmek yaşamak herkes ister. Ancak uzaktan o duyguları anlamak zor bunun için gerçekten gidip yaşamak lazım. Yani anlatılmaz yaşanır denir ya işte tam o. 

Allah herkese hacca, umreye, beytine, Peygamber Efendimiz (s.a.v.) huzuruna gitmeyi nasip etsin. 

Sayfamız  güncellenecektir. Yeni videolar ve  fotoğraflar ile güncelleme yapılacaktır.  Şuan bunları bulabildik o güne ait olan. 

Kabir Ziyareti Mekke

Cebelül MelaikeCin Mescidi
ArafatMedineye Gidiş


deve

Ramazan özsarı

Resulullahın sav Efendimizin Medinede Mescidi Aksaya doğru namaz kılarken kıble kâbeye çevrildiğinde kabeye doğru 3 Hafta namazlarini kildirdigi yer / ilk Mihrabı

mihrap

yeşiil kubbe

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

2
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.