-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Çöldeki İzler (2013) Filmi


Çöldeki İzler - Tracks Filmi


Çöldeki izler filminin yapımı 2013 ülkemizde vizyon tarihi 18 Temmuz 2014'dür. Filmin türü biyoğrafi ve dram ağırlıklıdır.  Tam olarak 110 dakika sürmekte ve oldukça iyi filmdir. IMDb puanlama sıralamsında 7.2 puanla yüksek yerdedir. 

Yönetmenliğini  "John Curran" yaptığı ve oyuncu kadrosunda "Mia Wasikowska , Emma Booth , Rainer Bock , Adam Driver , Jessica Tovey" gibi oyuncuların yer aldığı çok güçlü bir kadro ile unutulmaz filmlerinizden olabilir.  Senaristler ise  "Marion Nelson , Robyn Davidson" ve yapımcısı  "Emile Sherman"

Tracks - Çöldeki İzler filminin özeti:Avustralyalı yazar olan Robyn Davidson’ın geçmiş yaşantısını  kaleme aldığı aynı o adlı kitabından sinemaya uyarlanmıştır. . Mia Wasikowska’nın Davidson’ı rol aldığı film, yazarın köpeği bunun yanı sıra  4 tane deve ile 1977 senesinde  Avustralya çöllerinde yaşadığı  tüm macerayı ve hayatını konu almaktadır.

Çöldeki İzler - Tracks Türkçe Altyazılı Fragmanı izle


Not: Bu video "Film Bankası" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.