-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Kayıp Karıncalar Vadisi Animasyon Filmi İnceleme


Kayıp Karıncalar Vadisi - Minuscule - La vallée des fourmis perdues (2013) Filmi


Minuscule - La vallée des fourmis perdues 2013 Fransa yapımı filmdir. Türkçe ismi Kayıp Karıncalar Vadisi olarak macera, animasyon ve aile türünce keyifli aile ortamında izlenebilecek vizyon tarihi 8 Ağustos 2014'dür. Şu zaman itibariyle sinemalarda yerini almaktadır. Filmin yönetmenliğini yapanlar "Thomas Szabo, Hélène Giraud" senaryo yazarları ve yapımcısı "Thomas Szabo , Hélène Giraud", "Philippe Delarue" ve diğer adı "Minuscule: Valley of the Lost Ants" olarak bilinir. IMDb puanı olarak 7.2'lik sayıyla güzel bir sıradadır.


Kayıp Karıncalar Vadisi Filminin özeti:

Çok gösterişli bir piknik sessiz ve huzur dolu yaşam sürülen bir ormanda yapılmaktadır.  Ormanın gözdesi olan karıncalarda bu hayatın içinde piknik masasından arta kalanlardır. Fakat konunun kahramanı olan karıncılar iki değişik bir grup halindedirler.  Bu karıncılar topladıkları yiyecekler için büyük  çalışma ve  rekabet içinde olduklarıdır. Ancak karıncıların arasın büyük bir savaş meydana çıkar.  Bu arbede sırasında bir  böçek karıncıların eline düşe ve diğer gruptaki karıncı ordusu bunu kurtmak için hazırlanırlar.

Kayıp Karıncalar Fragmanı HD İzle


Not: Bu video "Orhan Baykan" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.