-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Kon-Tiki Filmi (2012)


Kon-Tiki - Expedição Kon Tiki Filmi


Yapımı : 2012 - Norveç
Tür : Aksiyon , Biyografi , Macera
IMDb: 7.3
Süre: 118 Dakika.
Yönetmen : Joachim Rønning
Oyuncular : Gustaf Skarsgård , Pål Sverre Valheim Hagen , Anders Baasmo Christiansen , Odd Magnus Williamson , Tobias Santelmann
Senaryo : Petter Skavlan , Allan Scott
Yapımcı : Christoph Daniel , Jessica AskKon-Tiki Filminin Özeti:


Yıllardan  1947 Tor Norverç'li bilim adamıdır. Ve keşif üzerine yoğunlaşır. Kimsenin bilmediği bir gerçeği gün yüzüne çıkarmak için grubunu toplayacaktır. Ancak gitmek ve geri dönememek  vardır. Ağaçdan yapılmış bir sal yaparlar ve  denize doğru açılırlar. Bir çok tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. 


Polinezya'da koloniler kurmuş olabileceği düşüncesini kanıtlamak üzere arkadaşlarıyla birlikte çıktıkları yolculuğun güncesini 1950 senesinde yayına almışlardır. Bu macera dolu yolculuk  biyografisi iilk olarak 1954 senesinde  siyah beyaz olarak film yapılmıştır.  2012 yılında gene bu filme konu alınan yolculukta ağaç kütüklerinden yapılan salla 4,300 millik ve 101 gün boyunca süren serüven dolu dakikaları konu almaktadır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.