-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Transformers Age of Extinction v1.7.0


Transformers Age of Extinction v1.7.0


Transformers Age of Extinction v1.7.0 Cep Telefonu OyunuTransformers filmini hemen hemen birçoğunuz bilirsiniz. Android oyun geliştiriciler tarafından bu seri geliştirilerek android ciharlarda oyun olarak yerini almaktadır.

Oldukça iyi geliştirilmiş ve son teknoloji kullanılmış, ağır silahlar, birçok çeşit savaş silahları bulunmaktadır. Bu oyunda size verilen silahlar, araçlar ve motorlarla düşmanı yok etmeniz gerekecektir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.