-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Halka 2.Bölüm Fragmanı İzle.


Halka 2.Bölüm Ne Zaman Hangi Tarihte Yayınlanacak?


TRT 1 televizyonun en yeni dizisi olan "Halka" çok büyük bir beğeni gördü aynı zamanda Halka dizisinin en son yeni bölümü 22 Ocak 2019 Salı günü saat 20.00'de ekranlarda olacak.

Halka 2.Bölüm Fragmanı Yayınlandı..


Geçen hafta TRT kanalında ilk bölümü ile giriş yapan "Halka" dizisi ilk günden itibaren izleyiciyi ekranlara kitledi.Ve çok büyük beğeni toplayan dizinin yeni bölümüne 2. bölümüne ait fragman yayınlandı. Yeni ve en son bölümün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Halka 2.Bölümünün Fragmanını izle..


Not: Bu video "TRT 1" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Halka 2. bölüm tanıtımı


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.