-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Payitaht Abdülhamid 70.Bölüm 2. Fragmanı İzle..


Payitaht Abdülhamid 70.Bölüm Ne Zaman Hangi Tarihte?


TRT 1 kanalının yayınlanmakta olduğu ve en fazla ve büyük beğeniyle izlenen Payitaht Abdülhamid dizisinin en son yeni bölümü 18 Ocak 2019 Cuma günü saat 20.00'de ekranlarda olacak.

Payitaht Abdülhamid 70.Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı..


Fenomen dizi "Payitaht Abdülhamid" en yen bölümünün fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında yarın akşam izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 70.Bölümünün Fragmanını izle..


Not: Bu video "Payitaht Abdülhamid" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 70. Bölüm 2. Tanıtım (Her Cuma 20:00'de!)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.