-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » İstanbul Dyson Süpürge Servisi


Elektrikli süpürgeler ile birlikte ev temizliğini daha kısa zaman dilimleri içerisinde en yüksek kalite standartlarında gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Son derece yüksek emiş gücüne sahip olan Dyson elektrikli süpürgelerin oldukça düşük desibel seviyeleri ile birlikte çok daha konforlu bir kullanım standardı sunuyor.

Bu çerçevede de emiş gücü kapasitesi düşmesi, yüksek ses çıkarması veya parça kırılması gibi problemler, gün içerisinde pek çok farklı yüzey ve etken ile temas halinde kalan elektrikli süpürge modellerinde en sık görülebilen sorunlar arasında yer alıyor. İstanbul Dyson Servisi merkezi ise tüm İstanbul geneline yayılan mobil servis ağı ile tüm Dyson elektrikli süpürge arızaları ile ilgili dünya standartlarında servis çözümleri sunuyor.

Dyson elektrikli süpürge modellerinde kullanılan en yeni teknolojiler ile uyumlu servis altyapısı üzerinden faaliyetlerini uzun yıllardır tüm İstanbul genelinde sürdüren Bakırköy Dyson Servisi, ürünlerdeki sorunların kısa zaman dilimleri içerisinde giderilmesini sağlıyor.

Pek çok elektrikli süpürge modelinde tüketicilerin yaşadıkları profesyonel servis hizmetlerine ulaşma sıkıntısından uzak, son derece hızlı ve kaliteli özel Dyson elektrikli süpürge servis hizmetleri yerinde servis hizmeti çerçevesinde sunuluyor. Ürünlerde kullanılan tüm teknik parçaların orijinal yedek parçalarının hazır bulundurulduğu servis araçları ile servis ekipleri müdahaleleri gerçekleştiriyor. Böylelikle sorun ne tipte ve ne kadar büyük kapsamda olursa olsun gerekli olan müdahalelerin yerinde gerçekleştirilerek, çözüme kavuşturulması sağlanıyor.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.