-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Zamanın Sonundaki Ev Filmi (2013)


Zamanın Sonundaki Ev (2013) - La casa del fin de los tiempos


Yapımı :2013 - Venezuela
Tür : Gerilim , Gizem , Korku
IMDb: 7.0
Süre: 101 Dakika.
Yönetmen : Alejandro Hidalgo
Oyuncular : Ruddy Rodríguez , Gonzalo Cubero , Guillermo García , Héctor Mercado , Amanda Key
Senaryo : Alejandro Hidalgo
Yapımcı : Carlos Daniel Malavé , Marcel Rasquin
Diğer Adı : The House of the End TimesZamanın Sonundaki Ev Filminin özeti:


Gizemli bir evin içinde yaşanan garip olaylar. Dulce evin hanımıdır. Ve 2 tane çocuğu vardır. Sokakta oynamalarına zaman zaman izin vermez.  Evin içinde gizemli durumlar belirir. Eli bıçaklı yaşlı bir amca.. Birbirini takip eden döngü ve zamanın durduğu anı çok iyi anlatan gerilim ve gizem ağırlıklı film. iF ailesi olarak takipçilerimize tavsiye edilir.

Senaryosu oldukça farklı izlerken sürekli bir merak içinde hissediyorsunuz.  Biraz karışık olmasının yanı sıra filmin sonuna doğru tüm taşlar yerine oturuyor. Ancak gene bir karmaşa söz konusu.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.