-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Mandela Filmi Özgürlüğe Giden Uzun Yol


Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol - Mandela: Long Walk to Freedom FilmiVizyon Tarihi: 04 Nisan 2014
Yapımı :2013 - ABD , GüneyAfrika
IMDb: 7.1
Tür : Biyografi , Dram , Tarih
Süre: 146 Dakika.
Yönetmen : Justin Chadwick
Oyuncular : Idris Elba , Naomie Harris , Mark Elderkin , Robert Hobbs , Theo Landey
Senaryo : William Nicholson
Yapımcı : Anant Singh , David M. ThompsonMandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol Filminin Özeti:Etkileyici bir liderin hikayesinden bahseden film. Filmde Nelson Mandela´yı Idris Elba oynamaktadır.

5 Aralık 2013'de yaşama veda eden, Güney Afrika´nın efsane özgürlük direnişcisi Nelson Mandela´nın hayatını  kronolojik anlamda anlatan sinema filmidir., Mandela´nın bir taşra mahallesinde çocukluğundan itiabren hayatını konu alarak, Güney Afrika´nın demokratik seçimlerle iş başına gelen ilk başkanı olmasına kadar geçen zamanı sinemaya aktarılıyor.

Not: Bu video "MyBilet" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol / Fragman - 2014 İzle..

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.