-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Diriliş Ertuğrul 132.Bölüm Fragmanı İzle..


Diriliş Ertuğrul 132.Bölümü Hangi Tarihte Ne Zaman?


TRT 1 televizyonun en fazla ve büyük beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin en son yeni bölümü 23 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 20.00'de ekranlarda olacak.

Diriliş Ertuğrul 132.Bölüm Fragmanı Yayınlandı..


Her Çarşamba akşamı olduğu gibi büyük bir kitle tarafından izlenmekte olan "Diriliş Ertuğrul" dizisi 132. bölümü ile 23 Ocak Çarşamba akşamı aynı saatinde TRT 1 kanalında olacak.. Dizinin yeni ve en son bölümüne ait fragmanı yayınlanmıştır. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 132.Bölümünün Fragmanını İzle..


Not: Bu video "TRT Televizyon" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 132. Bölüm Tanıtım İzle..FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.