-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » iPhone Rehberi SIM Karta Nasıl Aktarılır?


iPhone'un işletim sistemi iOS, sim kartı rehbere aktarma özelliği sunmakta, ancak rehberi sim karta aktarma özelliği sunmamaktadır. Bu yüzden iPhone rehberini sim karta aktarmak için farklı bir yol izlemek gerekmektedir.

iPhone'da rehberi sim karta aktarma işlemine geçmeden önce sim kart iphone rehberine nasıl aktarılır hızlıca anlatalım.
  • Ayarlar > Kişiler yolunu izleyin.
  • SIM’deki Kişileri Aktar seçeneğini seçin. Böylece sim kartınızda bulunan kişiler iPhone rehberine aktarılacaktır.
iPhone Rehberi SIM Karta Nasıl Aktarılır?


Şimdi gelin işin zor tarafı olan iPhone rehberini sim karta aktarma işlemi nasıl yapılır ona bakalım. Bu işlem için öncelikle iPhone rehberinizin bir yedeğini almanız gerekiyor. Daha sonra bu yedeği başka bir telefon yardımıyla sim karta aktarmanız gerekiyor.

iPhone Rehberi SIM Karta Aktarma

  • iPhone rehberinin yedeğini almak için iCloud'u kullanın. Ayarlar > Apple Kimliği > iCloud yolunu izleyin.
  • Kişiler seçeneğini aktif hale getirin. Böylece iCloud üzerinden iPhone rehberine ulaşacağız.
  • Bilgisayarınızdan iCloud.com adresini açın ve Apple Kimliğinizle giriş yapın.
  • Kişiler seçeneğini seçin.
  • Sim karta aktarmak istediğiniz kişileri seçin. CTRL + A yaparak tüm kişileri seçebilir veya CTRL tuşuna basılı tutup tek tek kişileri seçebilirsiniz.
  • Ekranın sol alt köşesindeki dişli çark ayarlar simgesine dokunun ve açılan menüdenvCard’ı Dışa Aktar… seçeneğini seçerek kişilerinizi bilgisayara kaydedin.
  • Daha sonra sim kartınızı taktığınız Android telefonu USB kablo ile bilgisayara bağlayın ve kişileri SIM karta aktarın. Veya indirmiş olduğunuz vCard rehberini mail ile Android cihaza göndererek de sim karta aktarabilirsiniz.
Kaynak: https://teloji.com/iphone-rehberi-sim-karta-aktarma/


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.