-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » İnstagramda Takipçi Arttırmanın Yolları Nelerdir ?Son günlerde tüm dünyanın en popüler sosyal fotoğraf paylaşım sitesi haline gelen instagram.Facebook satın almasıyla dahada büyüyerek reklam ağlarını facebook ile birleştirdi.Ve iki devden büyük bir dünya markası doğdu.İnstagram bu kadar popüler bir uygulama olunca tabiki burada takipçi sayısı ve beğeni sayısı çok daha büyük önemlere sahip olmaya başladı.Artık neredeyse herkes ünlü olmak için takipçi arttırma derdinde.Peki ama neden dediğinizi duyar gibiyim şöyle özetleyecek olursak örneğin 100 bin takipçiniz var ve sürekli paylaşımlar yapıyorsunuz bu paylaşımları sizin 100 bin takipçiniz sayesinde diğer binlerce kullanıcıda görebiliyor.Bu şekilde takipçi ve beğeni sayınız artarak ünlü olmaya başlıyorsunuz.İnstagramda Takipçi Arttırmanın Yolları Nelerdir ?


İnstagram Fazla Takipçinin Avantajları Nelerdir ?

Bu soru bize çokca soruluyor ,neden bu kadar önemli takipçi diye.Artık dijital dünyanın cebimize hatta saatlerimize kadar girmesi nedeniyle insanlar diğer insanlardan bir şekilde önde olmak ve fark yaratmak istiyorlar.Bu yüzdende sosyal platformlarda hesaplar açıp takipçi arttırarak para ve ün kazanma hedefleniyor.Artık internet ve sosyal medya dünyası şirketlerinde gözdesi.Şirketler dijital pazarlamada daha etkili ve direkt hedef kitleye erişim sağlayabilecekleri fenomenlerle çalışıyorlar.Onlarla strateji geliştirip takipçileri üzerinden satış yapılmasını hedefliyorlar.

Peki Ama Takipçiniz Nasıl Artar ?

Her işte olduğu gibi bu iştede kolay yöntemler mevcut fakat biz zordan giderek listeli şekilde sizler için anlatalım.

İlk yöntem takibe takip:Takibe takip yöntemi instagramın ilk çıktığı zamanlardan beri çok fazla kullanılan ve takipçi arttırmaya yarayan en baş yöntemlerden birisidir.Yöntemin işleyişi siz bir instagram kullanıcısını takip edersiniz oda sizi takip ederse işlem başarılı olmuş ve takipçi kazanmış olursunuz.Fakat günümüzde çok fazla populer olmak isteyen olduğu için bu yöntem pek de işe yaramıyor.

Yaratıcı olmak:İkinci yöntemimiz de yaratıcı olmak.Bir yeteneğiniz var ise bunu instagramda pazarlayarak takipçi kazanabilirsiniz.Örneğin çok iyi şarkı söyleyebilirsiniz veya çok iyi enstrüman çalabilir,yada oyunculuk yeteneğiniz çok iyi olabilir.Bunları kullanarak instagramda daha büyük kitlelere erişebilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Son ve en etkili yöntem ise takipçi satın almak:Takipçi satın alma yönteminde diğer yöntemlerin aksine saniyeler içinde gerçek kullanıcıların sizleri takip etmesi sağlanmaktadır.Böylece popüler olmanız çok daha kolaylaşır.Takipçi satın almak için tercih edilen en iyi sitelerden biriside http://instatakipmerkezi.com 'dur.Yıllardır sosyal medya sektöründe profesyonel olarak hizmet veren internet sitesinden güvenilir bir şekilde shopier aracılığıyla kredi kartıyla alışveriş yapabilir ve takipçilerinizin anında hesabınıza yüklendiğini test edebilirsiniz.

Kredi kartı olamayan ve güvenemeyen ziyaretçiler için banka hesabına havale ve eft seçeneğiylede ödeme yapmak mümkün.Sitede takipçi ve beğeni paketleri bulunmaktadır.Sizlere ve isteğinize en uygun paketi seçerek satın al demeniz yeterli.İnstagram dünyasının büyülü kapılarını açıp fenomen olmak artık çok kolay sizde hemen yukarıda belirttiğimiz intertnet sitesini ziyaret ederek güvenilir takipçi alışverişine başlayabilirsiniz.Bir başka bilgi dolu içerikte görüşmek üzere esen kalın.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.