-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Video Çekiminden Sonra Fark Edien O Görntü..


İlginç  Bir  Video... 


Bu  video  kurban bayramı  2016 - 2017  tam olarak  tarihi  bilinmemekle birlikte en   yakın tarih  2017 kurban bayramı zamanı  Sivas  Suşehri  Mamacan Yaylasında  atış esnasında   fark edemediğimiz ancak sonradan fark ettiğim    gök yüzündeki bulutunda bu adam ne  yapıyor bakalım sigarayı vurabilecek mi? Der gibi bakışlı bulutun  bir canlıya benzediği fark edildi. Biz  kurt veya  tilki buna benzer  hayvana benzettik.. İşte o  video  aşağıda..

Video  Çekiminden Sonra  Fark Edien O Görntü..


Not: Bu video "ibrahim fırat" isimli (kendi kanalım) youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.