-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Mega Denizaltı Bulundu


Mega Denizaltı Bulundu (eski haber)Hawaii'de Batın denizaltı bulundu!İkinci dünya savaşından kaldığı belirlenen bir deniz altı hawaii yakınlarında bulundu.Denizaltı araştırmacıları Hawaii sahillerinde araştırma için dalış gerçekteştirdiler. Bunun üzerine suların altında 122 metre uzunluğunda batık bir “Sen-Toku” serisi denizaltını buldular . Nükleer güçle çalışmayan en büyük denizaltılardan biri olarak tarihe geçmişir, İkinci Dünya Savaşı’nın ardından Sovyetler Birliği’nin süper ileri teknolojiye yükselmesiniı engellemek için ABD askerlerince torpido ile vurulup etkisi hale getirilmiştir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.