-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rotring ModelleriKırtasiye malzemeleri, her zaman hayatta yardımcı olan ve işlerin daha düzenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Özellikle de kalem modelleri, herkes tarafından ihtiyaç duyulan ve her yerde mutlaka bulundurulması gereken malzemeler arasında yer alır. Kullanımlarına her yerde ihtiyaç duyulan kalem modellerinden en çok tercih edilenler ise rotring markasına ait olan kalem modelleridir.

Rotring Modelleri


Rotring marka kalem modelleri, versatil tasarıma sahiptir. Uçlu kalem olarak da adlandırılan bu modellerin, her yaş grubuna uygun kalınlıkta tasarımları mevcuttur.  İnce uçla yazmayı sevenler için ince, kalın uçla yazmayı sevenler için kalın uçlu modelleri mevcuttur. Aynı markaya ait uçlarla birlikte kullanıldığında ise, kalemden alınan verim en üst seviyeye çıkar.

Rotring Kalem Modelleri

Rotring kalem modellerinde genellikle klasik koyu renkler tercih edilir. Bordo, gri ve lacivert bu modellerde en çok kullanılan üç renk olarak bilinir. Klasik bir tasarımı mevcuttur ve kullanılırken işlere daha fazla resmiyet katar. Sizler de bu harika kaliteye sahip kalemlere sahip olmak için https://www.kayakirtasiye.com.tr/rotring sitesinden yardım alabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.