-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » İstanbul Fethedilecek Mi


İstanbul'un Manevi Fethi


“Konstantiniyye elbet fetholunacaktır” fiziki fetih gerçekleşti. ANCAK FETİH TOPLA TÜFEKLE OLMAKTAN ZİYADE İLİM İLE OLACAKTIR. ÖNCÜ FETİH FATİH SULTAN MEHMED HAN TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİ..

ASIL FETİH MUTLAKA OLACAKTIR.. VE KOSTANTİNİYE ASLIINDA FETHEDİLMEDİ FAKAT PEYGAMBERİMİZİN BUYURDUĞU FETİH AHİR ZAMANDA MUTLAKA GERÇEKLEŞEKTİR. VE FETİH ÖYLE BİR OLACAK Kİ AKLINIIZIN HAYALİNİZİN ALMAYACAĞI ŞEKİLDE ÇOK AZ KİŞİ İLE KOSTANTİNİYE FETİH EDİLECEK VE HADİS-İŞERİFTE GEÇTİĞİ ÜZERE "“Konstantiniyye elbet fetholunacaktır. Onu fetheden emir ne güzel emir, onu fetheden asker ne güzel asker.”" TOPLA TÜFEKLE KILIÇLA SURLARI DELMEK İÇERİ GİRMEK FİZİKİ FETİH ÖNCÜ FETİHTİR. ASIL FETİH İSE KAN DÖKMEDEN GÖNÜLLERİN DE FETHEDİLMESİDİR Kİ BUNUN İÇİN KILICA TOPA TÜFEĞE BOMBAYA GEREK KALMADAN İLİM KILICI İLE HAKİKAT-İ FETHİ GERÇEKLEŞTİRECEK EMİR AHİR ZAMANDA MEHDİ A.S TARAFINDAN GERÇEKLEŞECEĞİNİ FİKRETMEKTEYİM.. ÖZETLEMEK GEREKİRSE KUTLU KOMUTAN BU FETİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ VAKİT FETİH NEYMİŞ HERKES BUNU GÖRECEK.


DİP NOT. YANLIŞ ANLAŞILMASIN FATİH SULTAN MEHMED HAN ATAMIZDIR VE ÖVGÜYE MAZHAR OLMAK İÇİN SEFER YAPTI VE İÇERİYE GİRDİ. FİZİKİ OLARAK FETİH FAKAT DİKKAT EDERSENİZ. EYYUB EL ENSARİ HAZRETLERİ SAHABE EFENDİLERİMİZİN BÜYÜKLERİNDEN OLDUĞU HALDE VE YAŞI ÇOK İLERLEDİĞİ HALDE PEYGAMBERİMİZİN EMRİNE BİNAEN SURLARA KADAR GELMEKTE. DÜŞÜNÜN SAHABE EFENDİMİZ EFENDİLERİMİZ AKINLAR DÜZENLİYOR ÇOK YÜKSEK MAKAMDA OLMALARINA RAĞMEN DEMEKKİ BU FETİH SAHABE EFENDİLERİMİZ DAHİ GERÇEKLEŞTİREMEDİ İSE ASIL FATİH KİMDİR KUŞKUSUZ MEHDİ A.S DIR DERİM. ÇOK BÜYÜK BİR MAKAMMIŞ Kİ BU ÖVGÜYE MAZHAR OLMAK SAHABE EFENDİLERİMİZ ZİRVEDE OLMALARINA RAĞMEN FEHE GELİP ŞEHİT OLMUŞLARDIR.

FATİH SULTAN MEHMED HAN HAZRETLERİ NİYETİ İLE FİZİKİ FETİH YAPARAK ÖNCÜ FATİH OLMUŞTUR. FAKAT ASIL FETİH SONDA OLACAK.. İLİM İLE BATIL OLANLAR NE VARSA İLMİ İLE ÖVGÜYE MAZHAR OLAN KOMUTAN BİDATLER, BATIL OLAN NE VARSA İSLAMA EN BÜYÜK HİZMETİ İLE İLMİ İLE BELKİDE BİR KAÇ ASKERİ İLE SURLARIN İÇİNDEKİLERİ MANEN İLİM KILICI İLE BİÇİP GEÇECEK VE KOSTANTİNİYE FETH OLUNACAK..

 KAN DÖKMEDEN, KALPLERE TESİR EDEN İSLAMI TAHRİBATLARDAN ARINDIRMAK AYNI ZAMANDA KOSTANSİNİYENİN FETHİ İLE TÜM DÜNYA İSLAM IN OLACAKTIR. İŞTE ASIL FETİH BUNA DERİZ. NE YÜKSEK BİR MAKAM VE GÖREV İMİŞ Kİ, SAHAB EFENDİLERİMİZ OSMANLI ECDADIMIZ SEFERLER DÜZENLEMİŞLER FAKAT ALLAH ÖYLE BİR KULUNA NASİP EDERKİ BÜTÜN AKILLAR DONAR KALIRDA KOSTANTİNİYE FETHEDLİDĞİ ZAMAN AKILLAR UÇAÇACAK KUTLU KOMUTAN VE ASKERİ BU BÜYÜK MÜLJDEYE NAİL OLACAKLAR. VE EVET TEKRARLA PEYGAMBER EFENDİMİZİN BUYURMUŞ OLDUKLARI HADİSİ ŞERİF ÜZERİNDE TEFEKKÜR EDELİM. “Konstantiniyye elbet fetholunacaktır. Onu fetheden emir ne güzel emir, onu fetheden asker ne güzel asker.” SELAM OLSUN SAHABE EFENDİLEİRMİZE OSMANLI ECDADIMIZA ÖNCÜLÜK YAPARAK FETHİN TAMAMEN KOSTANTİNİYENİN İÇİNDEN KOSTANİYE YANİ İSTANBULDA YAŞAYAN BİZLERİN FETHİNE YOLUN AÇILMASIDIR VE UNUTMAYIN KALE İÇTEN FETHEDİLİR. ZAFER İSLAMINDIR. KAFİRLER İSTEMESEDE ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR. /iF/


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.