-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Size özel kitap basımı kitapbaski.com’da


 

Kitap basımını basit ve stressiz hale getiriyoruz. Kitapbaski.com ile, mükemmel bir fiyata olağanüstü bir kişisel hizmet ile mükemmel kalitede basılı kitaplar garanti edebiliriz. Yüksek teknolojili dijital baskının kurucu ve ana kaynaklarından biri olarak kabul edilen bir şehir olan Bursa, Osmangazi 'de bulunuyoruz. Müşterilerimiz, ülke çapında yazarlar ve yazarlar, bağımsız kitap yayıncıları, işletmeler ve kuruluşlardır. 1986 da başlayan ve bu zamana dek, tıpkı sizin gibi 20.000'den fazla yazara ve kitap oluşturucuya kitap üretim hizmetleri verdik. Kaliteli bir kitap yazıcısı arıyorsanız, işiniz için en önemli olana odaklandığınız size sunabileceğimiz kitap baskı ve ciltleme hizmetlerini keşfedeceksiniz. Kitap basımı deneyiminizi gerçekten keyifli hale getirmek için deneyim ve uzmanlığımızı ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı kullanmaya istekliyiz.

İster bir kitap, ister 1000 kitap üretmek isteyin, kitabınız ister siyah beyaz sayfalar, ister tam renkli veya her ikisinin karışımı olsun, kitapbaski.com sizin için her türlü baskıyı yapmaya hazırdır. Herkesin bütçesinin farklı olduğunu biliyoruz ve projenizin ne kadara mal olacağını bilmek, başlamak için çok önemlidir. Doğru bir fiyat teklifi almak için kitabınızın özelliklerini web sitemizin çevrimiçi fiyat hesaplayıcısına ekleyin. Bu araç aynı zamanda kitabınız için hangi özelliklere (istediğiniz kapak türü ve kağıt stoğu gibi) sahip olmak istediğinize karar vermenize de yardımcı olacaktır. Kitabınız hakkında istenen bilgileri doldurduktan sonra karşınıza çıkan fiyat sizin için olumlu ise hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Size garanti veriyoruz, kitap baskı işlemleriniz tamamlandığında kitaplarınızın en yüksek kalitede üretim standartlarını karşılamasını sağlamak için projenize en üst düzeyde kişisel ilgi göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Asgari sipariş şartımız yok size özel dilediğiniz adette kitap baskı yapabiliriz. Kitabınız için en iyi kapak malzemesinin hangisi olduğunu belirlemenize yardımcı olmak için kapak tasarımınızı incelemekten memnuniyet duyarız. Özel bir renk veya malzeme sipariş etmekle ilgileniyorsanız, ek seçenekler mevcut olabilir. Güzel baskılarımız, gerçekten özel biçimlendirmemiz ve uygulamalı kişisel hizmetimizle birleştirilen geniş kaliteli malzeme yelpazemiz, müşterilerimizin hayal ettikleri kitapları oluşturmalarına olanak tanır. Hepimiz en iyi özel kitapları kullanıma sunmak için çabalıyoruz. Renk tutarlılığını kontrol eden baskı operatöründen kitap kapaklarını damgalayan kişiye kadar buradaki herkes iyi yapılmış bir kitabın nasıl görünmesi ve hissetmesi gerektiğini bilir ve işlerin doğru yapılmasını sağlamak için üzerlerine düşeni yaparlar. 

Detaylar İçin; https://kitapbaski.com/anasayfa


Size özel kitap basımı kitapbaski.com’daFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.