Zikazev Blue Blogger Teması İndir

ibrahim fırat | Perşembe, Şubat 26, 2015 | 0 yorum

Zikazev Blue blogspot teması birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. 2015 yılında en çok tercih edilen temadır. Sidebar bölümü oldukça gösterişli ve ilgi çekici şekilde tasarlanmış. Sizde tema tercihi yapmada sıkıntı çekiyorsanız bu temayı gönül rahatlığıyla kullanmanız önerilir.

Temanın demo ve indirme bağlantıları aşağıda

Demo >> http://zikazevblue.blogspot.in/

İndir >> http://download.dhetemplate.com/2013/10/zikazevblue-blogger-template.html

Zikazev Blue Blogger Teması İndir
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if