Ruslar Eve Hemen Geri Dönmezler

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Rusların kendi düşüncelerine göre evden çıktıklarında, herhangi bir eşyasını unuttuklarını eve geri dönmezler. Bunun nedeni ise eve geç olmadan geri dönmenin uğursuzluk getireceğine inanmasıdır. Bundan dolayı yakınlarından yardım dileyerek evde unutulan eşyasını kendilerine getirmelerini istemesidir. Fakat bu batıl inanç olsa bile en iyi tanımı üşengençliktir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if